icon-mobile icon-phone icon-phone-msg icon-social-facebook icon-social-instagram icon-social-twitter icon-social-linkedin icon-arrow-right icon-left icon-left icon-right icon-down icon-star-fill icon-star icon-comment icon-search icon-time
Hakkımızda
Hakkımızda
Misyonumuz
Misyonumuz

Satış sonrası ve satış dışı hizmetler alanında; son teknolojiye sahip ekipman, uluslararası standartlarda geniş fiziki teknik alan, profesyonel ve alanında uzman işgücü ile tüketicilerin desteğe ihtiyaç duyduğu veya duyacağı sorunları, beklentilerin de üzerinde bir yaklaşım ile çözmek

Misyonumuz
Vizyonumuz

Onarımın ötesine geçen katma değerli ürün ve hizmetlerle, iş ortakları ve tüketicilerin beklentilerini aşan, 360° hizmet veren lider marka olmak.

Farklılıklarımız
Farklılıklarımız

İhtiyaçları doğru tespit ederek çözümler üretiyoruz. İhtiyaç duyulan hizmetleri, özverili bir anlayış ile, beklentilerin ötesinde, ulusal ve uluslararası standartlara uygun kalite ile sunuyoruz.

Değerlerimiz
Değerlerimiz

Çevreye duyarlı, yenilikçi, güvenilir, gelişim ve değişime açık, iş ortaklarının, çalışanlarının ve çevresinin değerlerine saygı duyan, başarmayı amaç edinmiş bir şirketiz.

Müşteri Kabul

Siz müşterilerimiz ve çalışanlarımızın sağlığına maksimum özeni göstermek için her türlü önlemi almaktayız. Kuruluşumuz, Türkiye’de hizmet sektöründe TSE Covid-19 sertifikası alan ilk ve tek firmadır. Servis markamız olarak oluşturduğumuz ön büro müşteri kabul alanımız ile misafir ettiğimiz müşterilerimize steril ve ferah bir ortam da hizmet sunmaktayız. Müşteri kabul personellerimizin mevcut deneyimleri ve görevlerine uygun aldıkları eğitimlerle de maksimum müşteri memnuniyeti amacı ile güvenin ve kalitenin gülen yüzü olarak çalışıyoruz.

Laboratuar Konusunda uzman teknik kadromuz, mevcut markalarımıza hizmet sunmanın yanında servisimize çeşitli sorunlarla gelen farklı modellerin de onarımlarını gerçekleştirerek maksimum müşteri memnuniyeti hedefimize ulaşma da destek sağlamaktadır. Teknik personellerimiz teknolojinin gerekliliği olan tüm teknik gelişmeleri yakinen takip edip, gerektiğinde eğitim ve ekipman talebinde bulunarak yetkinliklerini arttırma yönünde çalışmaktadır.

Lojistik

Önde gelen kargo firmalarıyla Türkiye’nin her yerine ücretsiz cihaz gönderi imkanı sunmaktayız.

Ouno
Ouno
En uygun fiyat teklifi Telefonunu değerinde ve anında alıyoruz.